Сортер «Океан» французького бренду Janod – іграшка для розвитку моторики рухів у дитини, покращення її тактильних відчуттів. Іграшка допоможе вивчити назви фігур і навіть перші цифри, адже фігурки, що у наборі, можна перераховувати і вивчати в такий спосіб додавання і віднімання. Сортер у вигляді картонної, дуже цупкої коробки, з 6-ма прорізами різних форм. У наборі 6 деталей, форма яких точно відповідає формі отворів на коробці. Завдання дитини – розташувати деталі всередині коробки, відсортувавши їх за формою і розміром. Рекомендований вік: 1+.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Без елементів живлення | Да |
| Вес | 0.44 кг |
| Высота | 230 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 150 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Дополнительно | картона коробка з ручкою |
| Категорія розвитку | моторика пальців |
| Количество деталей | 6 шт |
| Количество игроков | 1 |
| Объем | 0.0052 м3 |
| Рекомендований вік | 1+ |
| Розміри | 15 x 15.8 x 23 см |
| Тип игрушки | сортер |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 649 ₴







