Чарівний розвиваючий столик для дітей від французького бренду Janod. Тут дітлахи знайдуть: ксилофон, дзвіночок та міні-барабан. Пара паличок допоможуть дітям досліджувати звуки, що видає кожен елемент. На ксилофоні можна навіть навчитись грати мелодії. Інтерактивний столик завжди приваблюватиме малюків і спонукатиме до розвитку слухових, зорових і тактильних відчуттів, а також до імпровізації. Столик та палички вироблені із натурального дерева – воно чудово оброблене і вкрите безпечними фарбами на водній основі. Габарити столика: 40 х 25 х 15 см. Рекомендовано дітям від 1-го року.
Про іграшку
Столик постачається у розібраному вигляді. Збирається легко та швидко – три ніжки прикручуються до основи з інтерактивними елементами.
Про іграшку
Столик постачається у розібраному вигляді. Збирається легко та швидко – три ніжки прикручуються до основи з інтерактивними елементами.
Дзвіночок дзвінко дзвенить, на ксилофоні можна зіграти приємну мелодію. Дзвіночок та пластини ксилофону вироблені із металу, вони надійно прикручені до основи. Елементи безпечні і краї не гострі.
Музичний столик подарує безліч радості дітлахам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Материал | Дерево |
| Тип | Столик |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.96 кг |
| Вид | Ксилофон |
| Возрастная группа | 1+ |
| Высота | 280 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 410 мм |
| Объем | 0.0080 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 40 x 25 x 15 см |
| Тема | музика |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴












