Малюй будь-що і будь-коли на великій дошці-мольберті від французького бренду Janod! Мольберт складається із декількох частин, збирається швидко та легко. Дошка для творчості двостороння – на білій стороні малюйте маркерами, а на чорній – крейдою. Використовуйте маркер, що входить у набір – він оснащений спеціальною губкою, що легко стирає малюнки. До крейди також надається пориста губка, таким чином поле для творчості можна легко та швидко очистити у будь-який момент. Висота зібраного мольберту регулюється – від 91 до 126 см. Розмір робочої поверхні: 47 х 47,5 см. Розвиваючий набір допоможе дитині підготуватись до школи, навчитись писати, рахувати і розвинути творчі здібності. Рекомендований вік: від 3-х років.
У наборі:
- 6 кольорових магнітних кружечків
- 10 паличок крейди
- рулон паперу
- губка
- 3 пластикових стакана-непроливайки
У наборі:
- 6 кольорових магнітних кружечків
- 10 паличок крейди
- рулон паперу
- губка
- 3 пластикових стакана-непроливайки
Безмежна творчість
Особливості маркера із губкою дозволять дітлахам малювати безліч зображень – малюйте, стирайте і малюйте знов! Пористий матеріал ковпачка на ручці легко і швидко стиратиме малюнки з металевої дошки. Маркер із магнітом – він легко кріпиться на дошці, тому не загубиться.
Особливості маркера із губкою дозволять дітлахам малювати безліч зображень – малюйте, стирайте і малюйте знов! Пористий матеріал ковпачка на ручці легко і швидко стиратиме малюнки з металевої дошки. Маркер із магнітом – він легко кріпиться на дошці, тому не загубиться.
Чорна сторона дошки чудово підходить для малювання кольоровою крейдою.
Навчаємось граючи
Розвиваючий набір допоможе дитині вивчити підготуватись до школи та сприятиме розвитку творчості.
Для такої дошки можна використовувати різноманітні магнітні елементи – вони надійно триматимуться на металевій дошці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.22 кг |
| Вид | Набір для творчості |
| Возраст | 3+ |
| Высота | 560 мм |
| Габарити | 126 см макс.высота мольберта |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 740 мм |
| Категорія розвитку | дрібна моторика |
| Комплектация | губка |
| Материал | деревина |
| Объем | 0.0332 м3 |
| Особенности | магнітна дошка |
| Стать дитини | хлопчик |
| Тип | Дошка-мольберт для малювання |
| Упаковка | Картонная |
| Ширина | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 499 ₴












