Захоплива настільна гра для двох гравців від французького бренду Janod. Гра чудово розвиватиме логіку, пам'ять та навички стратегії. Кожен гравець має загадати персонажа, а інший - повинен вгадати його, задаючи питання. У наборі 48 карток та 48 стікерів. Елементи гри вироблені із цупкого картону. Розміри гри: 30 x 4 x 21.5 см. Рекомендований вік: 5+
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.74 кг |
| Вид | Логічна |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 210 мм |
| Для кого | для хлопчика |
| Жанр | Логічні |
| Количество игроков | для 2-х |
| Материал | картон |
| Объем | 0.0025 м3 |
| Предназначение | Для двоих |
| Продолжительность игры | 15 хв |
| Размер | 30 x 4 x 21.5 см |
| Розвиток здібностей | увага |
| Тема | Тварини |
| Тип | Детские |
| Цвет | різнокольоровий |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴





