Великий і такий цікавий набір для гри у доктора від французького бренду Janod. Чемоданчик із набору наче справжній, тут зберігаються 10 аксесуарів: шприц, рефлекторний молоток, пляшечка із дезінфікуючим засобом, стетоскоп, отоскоп із збільшуваним склом, термометр, язикотримач, блокнот з рецептами, олівець та бинт. Усі елементи вироблені із натурального дерева та пластику, матеріал нетоксичний та абсолютно безпечний для дітей. Набір розвиватиме креативність, уяву, навчить піклуватись за людьми і, можливо, прищепить любов до медицини. Рекомендовано для дітей віком від 3-х років.
Особливості ігрових наборів від Janod
Французький виробник піклується про всебічний розвиток дітей і створює яскраві та цікави набори, які дозволять у веселій ігровій формі отримати базові знання про речі, що нас оточують кожен день.
Особливості ігрових наборів від Janod
Французький виробник піклується про всебічний розвиток дітей і створює яскраві та цікави набори, які дозволять у веселій ігровій формі отримати базові знання про речі, що нас оточують кожен день.
Серед ігрових наборів є безліч цікавих комплектів і на різну тематику: робочі інструменти, медицина, кулінарія, краса, музика, спорт та багато іншого.
Особливість наборів у їх деталізації.
Елементи виготовляють із натуральних порід дерев, якісно і точно обробляють та вкривають безпечними фарбами. Із наборами Janod приємно грати, вони подарують багато радості дітям і ще довго служитимуть.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | шприц |
| Вес | 0.43 кг |
| Вид | Набір лікаря |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 180 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 70 мм |
| Количество предметов | 10 шт +кейс |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Особенности | Ручка для перенесення /x2 |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 24 x 9.5 x 16.5 см |
| Тема | здоров'я |
| Тип | Игровой набор |
| Упаковка | чемоданчик |
| Ширина | 240 мм |
| Элементы питания | відсутні |
Информация для заказа
- Цена: 1 299 ₴










