З набором іграшкових музичних інструментів можна влаштувати неймовірну виставу і навіть організувати оркестр. У наборі 4 види інструментів: ксилофон, бубон, сопілка, пара кастаньєт. Також у наборі палички, які можна використовувати зі ксилофоном та бубном.
Набір інструментів допоможе дитині проявити творчі навички, фантазію, покращити моторику і спритність рухів. Загалом такі іграшки сприятимуть загальному розвитку дитини. Інструменти виготовлені з якісних, безпечних матеріалів. Виробник – французьких бренд сертифікованих іграшок Janod. Для дітей від 2 років.
Про набір
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Материал | Дерево |
| Тип | Набор инструментов |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | флейта |
| Вес | 1.00 кг |
| Вид | Набор |
| Возрастная группа | 2+ |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Объем | 0.0063 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Тема | музика |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 320 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 599 ₴







