Французький бренд Janod ласкаво запрошує на борт усіх дітлахів! Обдури свого суперника і першим потопи усі його кораблі. «Битва піратів» це захоплююча настільна гра для дітей, більш відома як «Морський бій». Не треба малювати кораблі у зошитах – настільна гра від Janod яскрава, високоякісна та довговічна. Кораблі вироблені у вигляді магнітних елементів, які просто треба розставити на ігровому полі (його розміри 30 х 22 см). Маркером з набору відмічаємо вдалі і не вдалі спроби суперника. Малюнки маркера можна легко стерти з дошки та кораблів. 2 рівня складності дозволять грати як новачкам, так і професіоналам. Рекомендовано для дітей від 5-х років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Страна производитель | Франция |
| Вид | Морской бой |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Предназначение | Для двоих |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.91 кг |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 200 мм |
| Для кого | для хлопчика |
| Жанр | Логічні |
| Количество игроков | для 2-х |
| Материал | Пластик |
| Объем | 0.0036 м3 |
| Особенности | магнітні елементи |
| Размер | 30 х 22 см (игровое поле) |
| Розвиток здібностей | логіка |
| Тема | Пірати |
| Тип | Детские |
| Цвет | різнокольоровий |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴









