Унікальна корова – представник колекції «Family&Friends» німецького виробника іграшок sigikid. Мила, приємна на дотик іграшка – вірний компаньйон для багатьох випадків. Корова має здивований вираз обличчя, смішні вуха і скуйовджену «зачіску». Корова супроводжуватиме дітлахів до нічного сну, її приємно обіймати завдяки якісному, безпечному матеріалу виготовлення. Незвичайні іграшка підходить для дітей віком від 1 р. Безпечність матеріалів затверджена німецькими стандартами якості.Розмір: 38 x 12 x 14 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.25 кг |
| Возраст ребенка | 1+ |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 330 мм |
| Объем | 0.0033 м3 |
| Особенности | прання при 30°C |
| Размер | 38 см |
| Серия | Family&Friends |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Ширина | 110 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 580 ₴










