М’яка книжечка – розвивальна іграшка для всебічного розвитку дитини. На «обкладинці» книжки аплікація у вигляді сови. «Ніжки» пташки силіконові, виконують функції прорізувача. Розгорнувши книжечку, можна побачити безпечне пластикове дзеркальце, кишеньку з маленьким совеням. Іграшка допоможе дитині пізнати нові текстури і відчуття. Виробник – бренд сертифікованих іграшок sigikid. Для дітей від 3 місяців. Розмір виробу – 19х5х18 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.12 кг |
| Возраст ребенка | від 3 міс. |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 210 мм |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 0.0017 м3 |
| Особенности | прання при 30°C |
| Размер | 19 см |
| Тип | іграшка, що шарудить |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 907 ₴










