Накладка на сосок Philips AVENT SCF156/01, виготовлена з тонкого, м'якого силікону, який не має смаку і запаху, захищає потріскані і запалені соски під час годування грудьми.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Avent |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.02 кг |
| Вид | захисні накладки на сосок |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 40 мм |
| Дополнительно | сприяють загоєнню сосків без переривання грудного вигодовування |
| Комплектация | 2 шт. |
| Материал | Силикон |
| Объем | 0.0004 м3 |
| Тип | Аксессуар |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴



