Ідеальний перший рюкзак для найменших. Невеличкий рюкзак підійде для дитячого садочка. В нього помістяться необхідні речі: іграшки, олівці, інше приладдя для занять. Рюкзак має одне відділення, що застібується на блискавку. Особливість рюкзака – неповторний дизайн із пінгвіном, серед деталей – об'ємні крила, лапки і клюв. Довжина лямок регулюється, між ними є поперечна шлейка для надійної фіксації. Ергономічний рюкзак ідеальний для дитячої спинки. Розмір: 24х10х22 см. Для дітей віком від 2-х до 4-х років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Тип | Рюкзак |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.15 кг |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 3 місяця |
| Глубина | 10 см |
| Длина | 240 мм |
| Дополнительно | регульовані ремені |
| Категория | для дівчаток |
| Материал | Нейлон |
| Объем | 0.0016 м3 |
| Ширина | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 867 ₴






