Тактильний пазл із зображенням зоопарку – оригінальна іграшка для дітей від 3 років. Особливість цього пазлу в тому, що окремі частини картинки мають своєрідну текстуру. Загалом на пазлі 7 різних текстур на дотик. Просто доторкніться до зображень і відчуйте різницю. Зображення тигра, жирафа і коали покриті текстурою, що імітує хутро, крокодила і мавпи – шкіру, металевий ефект відчуваєш, коли торкаєшся до хамелеона та ін. Така іграшка сприятиме розвитку дрібної моторики, тактильного сприйняття у дітей. Виробник – французький бренд Janod.
Про бренд
Про бренд
Janod – французький бренд іграшок, спеціалізується на виготовленні традиційних іграшок, здебільшого з деревини та картону. Компанія була заснована в 1970 р. і відтоді не зраджує трьом основним принципам власної філософії:
- Дизайн! Іграшки повинні мати довершений зовнішній вигляд і досконалу якість. Усі іграшки Janod виготовлені з безпечних, натуральних матеріалів. Розробники адаптують зовнішній вигляд і функціональність іграшки для дітей певної вікової категорії.
- Уява! У компанії Janod розглядають іграшку як спосіб проникнення у дивовижний світ фантазії. Іграшки Janod стимулюють уяву дітей і дозволяють діткам вигадувати різноманітні сюжети, цікаві історії.
- Навчання! Кожна іграшка має безліч розвивальних функцій, спрямованих на покращення різноманітних навичок у дітей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Картон |
| Тематика | Животные |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.15 кг |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 270 мм |
| К-ть фрагментів | 20 шт |
| Объем | 0.0053 м3 |
| Особенности | З текстурними частинами |
| Пол | Девочка |
| Розмір пазла | 65 x 50 x 0.3 см |
| Тип | пазл тактильний |
| Ширина | 330 мм |
Информация для заказа
- Цена: 929 ₴








