Барабан від французького бренда Janod виглядає майже як справжній! Музичний інструмент відтворює гучні та дзвінкі звуки. Барабан вироблений із натурального дерева з металевими елементами. Дерево чудово оброблене і безпечне для шкіри дитини. У комплекті є 2 палички для гри. Яскраві декоративні кружечки привертатимуть увагу і стимулюватимуть сприйняття кольорів. Гра на барабані розвиватиме відчуття ритму, слух, моторику рук та координацію.
Музичні інструменти Janod
Музичні інструменти Janod
Французький виробник іграшок пропонує дитячі музичні інструменти, серед яких: піаніно, акордеон, стіл з ксилофоном, дудки, маракаси, гітара, барабани та інші. Зібравши декілька таких інструментів, можна утворити повноцінний оркестр.
Про бренд
Janod – французький бренд іграшок, спеціалізується на виготовленні традиційних іграшок, здебільшого з деревини та картону. Компанія була заснована в 1970 р. і відтоді не зраджує трьом основним принципам власної філософії:
- Дизайн! Іграшки повинні мати довершений зовнішній вигляд і досконалу якість. Усі іграшки Janod виготовлені з безпечних, натуральних матеріалів. Розробники адаптують зовнішній вигляд і функціональність іграшки для дітей певної вікової категорії.
- Уява! У компанії Janod розглядають іграшку як спосіб проникнення у дивовижний світ фантазії. Іграшки Janod стимулюють уяву дітей і дозволяють діткам вигадувати різноманітні сюжети, цікаві історії.
- Навчання! Кожна іграшка має безліч розвивальних функцій, спрямованих на покращення різноманітних навичок у дітей.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Материал | Дерево |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.65 кг |
| Вид | Барабан |
| Возрастная группа | 2+ |
| Высота | 160 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 230 мм |
| Объем | 0.0088 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 23 x 23 x 14.5 см |
| Тема | музика |
| Тип | Музичний інструмент |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴






