Гітара французького виробника іграшок Janod належить до серії «Конфеті». Дерев’яний інструмент має шість струн. Гітара біла, з кольоровим візерунком у стилі, що нагадує розсип кольорового конфеті. Конфетті прокидається всім почуттям і представляє наймолодших музикантів радість музичної імпровізації. Гітара розміром 64х22х6 см. Іграшка здобула визнання і отримала нагороду Оппенгейма у США. Для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Материал | Дерево |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | гітара |
| Вес | 0.91 кг |
| Вид | Гітара |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 250 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 80 мм |
| Количество предметов | 1 шт |
| Объем | 0.0132 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 64 x 22 x 6.3 см |
| Тема | музика |
| Тип | Музичний інструмент |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 660 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 799 ₴









