Бубон – барабанний музичний інструмент із цікавим оригінальним звучанням. Інструмент французького виробника іграшок Janod. Виготовлений із дерева; матеріал приємний на дотик, гладенько відшліфований. У прорізах дерев’яного обруча металеві тарілочки-брязкальця. Діаметр виробу – 20,5 см, висота – 4,5 см. Інструмент призначений для дітей від трьох років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | бубон |
| Вес | 0.10 кг |
| Вид | Бубон |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 200 мм |
| Объем | 0.0020 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 20.5 x 20.5 x 4.5 см |
| Тема | музика |
| Тип | Музичний інструмент |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 200 мм |
| Элементы питания | відсутні |
Информация для заказа
- Цена: 959 ₴



