Музичний інструмент маракас виготовлений із безпечного матеріалу – натуральної деревини. Деревина покрита натуральними фарбами на водній основі. Маракас-брязкальце незвичайної форми. Це традиційний шумовий латиноамериканський інструмент, різновид брязкалець. Звук утворюється завдяки дрібним кулькам, що всередині виробу. Інструмент можна перевертати, трясти, у такий спосіб утворюється ритмічний звук. Маракас надасть іграм і веселощам певного настрою і колориту. Виробник – французький бренд Janod. Для дітей від 1 року.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.10 кг |
| Вид | Маракаси |
| Возрастная группа | 1+ |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 40 мм |
| Количество предметов | 1 шт |
| Объем | 0.0002 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 15.5 x 5 x 5 см |
| Тема | музика |
| Тип | Музичний інструмент |
| Цвет | Натуральный |
| Ширина | 150 мм |
| Элементы питания | відсутні |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴



