Особливості ігрових наборів від Janod
Французький виробник піклується про всебічний розвиток дітей і створює яскраві та цікави набори, які дозволять у веселій ігровій формі отримати базові знання про речі, що нас оточують кожен день.
Елементи набору "Прилавок з овочами" вироблені із дерева, тут є все необхідне для повноцінної гри в магазин:

Особливість наборів від Janod у їх деталізації. Елементи виготовляють із натуральних порід дерев, якісно і точно обробляють та вкривають безпечними фарбами. Із наборами Janod приємно грати, вони подарують багато радості дітям і ще довго служитимуть.

Про бренд
Janod – французький бренд іграшок, спеціалізується на виготовленні традиційних іграшок, здебільшого з деревини та картону. Компанія була заснована в 1970 р. і відтоді не зраджує трьом основним принципам власної філософії:
• Дизайн! Іграшки повинні мати довершений зовнішній вигляд і досконалу якість. Усі іграшки Janod виготовлені з безпечних, натуральних матеріалів. Розробники адаптують зовнішній вигляд і функціональність іграшки для дітей певної вікової категорії.
• Уява! У компанії Janod розглядають іграшку як спосіб проникнення у дивовижний світ фантазії. Іграшки Janod стимулюють уяву дітей і дозволяють діткам вигадувати різноманітні сюжети, цікаві історії.
• Навчання! Кожна іграшка має безліч розвивальних функцій, спрямованих на покращення різноманітних навичок у дітей.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Материал | Дерево |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | іграшкові гроші |
| Вес | 6.50 кг |
| Вид | Прилавок магазину |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 400 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 520 мм |
| Объем | 0.0354 м3 |
| Особенности | Потрібна збірка товару |
| Пол | Мальчик |
| Размер | 43 x 30 x 93 см |
| Тема | магазин |
| Тип | Игровой набор |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 170 мм |
| Элементы питания | відсутні |
- Цена: 5 299 ₴












