Підняти вітрила! Неймовірна подорож за скарбами розпочинається з Janod. Завдання настільної гри «Скажені пірати» - направити човен у напрямку скарбів, забрати їх, відбившись від морських чудовиськ і повернутись назад на острів. Секретні ходи допоможуть пересуватись швидше. Гра для 2-х або 4-х гравців. У набір входить: інструкція з правилами гри, ігрове поле, 9 дерев’яних елементів (4 пірати у човнах, 4 монстри, 1 скарб) і 2 гральних кубика. Рекомендований вік: 6+
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Страна производитель | Франция |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.57 кг |
| Вид | Настільна гра |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 250 мм |
| Для кого | для хлопчика |
| Жанр | Казуальні |
| Количество игроков | від 2 до 4 |
| Комплектация | ігрове поле |
| Назначение | Для всієї родини |
| Объем | 0.0031 м3 |
| Размер | 25 x 5.5 x 25 см |
| Тема | Пірати |
| Тип | Детские |
| Цвет | різнокольоровий |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴





