У набір входить:
- 57 дерев’яних брусочків із зображенням акробатів
- 20 картонних дисків-основ із кольоровими кружечками
- 3 гральні кубики
Один диск кладуть у центр стола, інші диски і усі фішки – розподіляють між гравцями. Перший гравець кидає усі 3 кубики. Наприклад, кості показали червоний, зелений та жовтий кольори. Гравець бере 3-х акробатів і розставляє їх на кружечки відповідного кольору.
Колір акробатів не обов’язково повинен бути того ж кольору, що і кружечки. Важливо мислити стратегічно, розставляючи фішки так, щоб диск потім добре тримався зверху.
Користь настільних ігор
1. Дитина вчиться самостійно мислити, приймати рішення. Діти привчатимуться до самостійності і відповідальності.
2. Концентруючись на ігровому процесі розвивається посидючість.
3. Діти вчитимуться прогнозувати подальші дії (свої і ходи суперника), що розвиватиме просторове і логічне мислення, вміння аналізувати і синтезувати інформацію.
4. Добре розвиваються навички планування дій. Це допоможе бути більш організованим під час навчання у школі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.05 кг |
| Вид | Настільна гра |
| Высота | 250 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 50 мм |
| Для кого | для хлопчика |
| Жанр | Змагальні |
| Количество игроков | від 2 до 8 |
| Комплектация | фішки /57 шт. |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для всієї родини |
| Объем | 0.0031 м3 |
| Продолжительность игры | 15 хв |
| Размер | 25 x 5.5 x 25 см |
| Розвиток здібностей | увага |
| Тип | Детские |
| Ширина | 250 мм |
- Цена: 1 299 ₴










