Незвичайна гра «Джунглі» від французького виробника Janod. Особливість її в об’ємному ігровому полі, яке складається із декількох ярусів. Обери свого героя – тваринку, кидайте кості і починайте підйом по драбині! Але шлях вгору тернистий і вас можуть спіткати труднощі у вигляді водоспадів. Мета гри – піднятись на вершину першим. Гра розрахована на 2-4 гравців. Фігурки тварин вироблені із натурального дерева. «Піраміда» - із цупкого картону. Рекомендований вік: 5+
Користь настільних ігор
Користь настільних ігор
- Дитина вчиться самостійно мислити, приймати рішення. Діти привчатимуться до самостійності і відповідальності.
- Концентруючись на ігровому процесі розвивається посидючість.
- Діти вчитимуться прогнозувати подальші дії (свої і ходи суперника), що розвиватиме просторове і логічне мислення, вміння аналізувати і синтезувати інформацію.
- Добре розвиваються навички планування дій. Це допоможе бути більш організованим під час навчання у школі.
- Спортивні настільні ігри загортають: вони спонукають дитину перемагати, а поразка значитиме нову можливість для розвитку.
Усі елементи набору вироблені дуже якісно і охайно. Тваринки і гральні кості - із натурального дерева, воно чудово оброблено, вкрите фарбами на водній основі.

Елементи "піраміди" - із цупкого картону із чудовою деталізацією.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Страна производитель | Франция |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.52 кг |
| Вид | Настільна гра |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 250 мм |
| Для кого | для хлопчика |
| Жанр | Казуальні |
| Количество игроков | від 2 до 4 |
| Материал | картон |
| Назначение | Для всієї родини |
| Объем | 0.0039 м3 |
| Размер | 25 x 5.5 x 25 см |
| Розвиток здібностей | увага |
| Тема | Тварини |
| Тип | Детские |
| Цвет | різнокольоровий |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 589 ₴







