Злови якомога більше яскравих сардин, ніж твій суперник! Захоплива гра «Магнітна риболовля» від французького бренда Janod не залишить байдужою жодну дитину. Гра для двох гравців. У наборі: 10 різних рибок сардин і 2 вудочки. Ігровий набір допоможе дитині розвивати сприйняття кольорів і моторику рук. Також діти дізнаються, які рибки живуть в океані та морі. Елементи набору вироблені із натурального дерева, вкритого безпечними нетоксичними фарбами. Гра постачається у металевій коробочці у формі риби. Для дітей від 2-х років.
Особливості іграшки
Особливості іграшки
Усі елементи іграшки вироблені із дерева, однак, у кожної рибки є маленький магнітик. На вудочці замість гачка також є магнітик. Тож щоб «спіймати» сардину дитина має добре зосередитись і прицілитись.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.25 кг |
| Вид | Риболовля |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 230 мм |
| Для кого | для хлопчика |
| Жанр | Змагальні |
| Количество деталей | 12 шт |
| Количество игроков | для 1-го |
| Комплектация | вудка /2 шт. |
| Назначение | Для двох |
| Объем | 0.0008 м3 |
| Особенности | магнітні елементи |
| Размер | 23.5 x 5 x 7 см |
| Розвиток здібностей | моторика рук |
| Тема | Тварини |
| Тип | Детские |
| Цвет | різнокольоровий |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴





