Хто швидше і більше зловить рибок? Французький виробник дитячих іграшок Janod створив захопливу гру «Магнітна риболовля» для компанії друзів. Гра розрахована на 2 – 4 гравців віком від 6 років. У набір входить ігрове поле із зображенням підводної флори, 20 різнокольорових рибок із маленькими магнітами, 4 деревяні вудочки з магнітами замість гачків, і 20 карток із завданнями. Гра розвиватиме спритність, точність, уважність, сприйняття кольорів. Також діти дізнаються, які рибки живуть в океані та морі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Страна производитель | Франция |
| Материал | Картон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.85 кг |
| Вид | Риболовля |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 250 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 60 мм |
| Для кого | для хлопчика |
| Жанр | Змагальні |
| Количество игроков | від 2 до 4 |
| Комплектация | вудка /4 шт. |
| Назначение | Для всієї родини |
| Объем | 0.0038 м3 |
| Особенности | магнітні елементи |
| Размер | 25 x 5.5 x 25 см |
| Тема | Тварини |
| Тип | Детские |
| Цвет | різнокольоровий |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 749 ₴







