«Дурник». Віслюк має велике серце і про його щедрість відомо всім! Протягом багатьох років він виконує свою почесну місію на виході зі школи - допомагає малечі переходити через дорогу. Проте його темно-сіре хутро важко побачити в осінній похмурий ранок. Щоб дітлахи могли його розгледіти, йому пофарбували морду білим кольором. Але віслюк все ще не може звикнути до свого нового вигляду. Не те щоб він марнославний, він просто потребує любові та дружні обійми! Висота іграшки 38 см. Вона вироблена із безпечних матеріалів, їх якість затверджена німецькими стандартами. Для дітей від 1 року.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigikid |
| Материал | Плюш |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.20 кг |
| Возраст ребенка | 1+ |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Объем | 0.0027 м3 |
| Особенности | прання при 30°C |
| Размер | 38 см |
| Серия | Beasts |
| Тип | Мягкая игрушка |
| Ширина | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 399 ₴











