Злови якомога більше і швидше кольорових рибок, ніж твій суперник! Захоплива гра «Магнітна риболовля» від французького бренда Janod не залишить байдужою жодну дитину. Гра для двох гравців. У наборі: 10 яскравих рибок і 1 акула. Кожна рибка відповідає певній кількості балів, а той, хто першим спіймає акулу – отримає максимальний бал – 10! Також у наборі 2 вудочки із магнітами. Ігровий набір допоможе дитині розвивати сприйняття кольорів і моторику рук. Елементи набору вироблені із натурального дерева, вкритого безпечними нетоксичними фарбами. Для дітей від 2-х років.
Особливості іграшки
Особливості іграшки
Усі елементи іграшки вироблені із дерева, однак, у кожної рибки є маленький магнітик. На вудочці замість гачка також є магнітик. Тож щоб «спіймати» рибку дитина має добре зосередитись і прицілитись.
Про бренд
Janod – французький бренд іграшок, спеціалізується на виготовленні традиційних іграшок, здебільшого з деревини та картону. Компанія була заснована в 1970 р. і відтоді не зраджує трьом основним принципам власної філософії:
- Дизайн! Іграшки повинні мати довершений зовнішній вигляд і досконалу якість. Усі іграшки Janod виготовлені з безпечних, натуральних матеріалів. Розробники адаптують зовнішній вигляд і функціональність іграшки для дітей певної вікової категорії.
- Уява! У компанії Janod розглядають іграшку як спосіб проникнення у дивовижний світ фантазії. Іграшки Janod стимулюють уяву дітей і дозволяють діткам вигадувати різноманітні сюжети, цікаві історії.
- Навчання! Кожна іграшка має безліч розвивальних функцій, спрямованих на покращення різноманітних навичок у дітей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Страна производитель | Франция |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.55 кг |
| Вид | Риболовля |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 150 мм |
| Для кого | для хлопчика |
| Жанр | Змагальні |
| Количество игроков | для 2-х |
| Комплектация | вудка /2 шт. |
| Назначение | Для двох |
| Объем | 0.0014 м3 |
| Особенности | магнітні елементи |
| Размер | 48 x 2 x 15 см |
| Розвиток здібностей | моторика рук |
| Тема | Тварини |
| Тип | Детские |
| Цвет | Натуральный |
| Ширина | 470 мм |
Информация для заказа
- Цена: 692 ₴




