Магнітний дартс «Монстри» від французького бренду Janod. Змагайтесь з друзями на влучність або тренуйся та вдосконалюй власні навички. Дартс на тему Хелловіну та монстрів можна легко закріпити на стіні. Мішень поділена на сектори. У набір входять 6 стрілок-дротиків. Стань на відстані, прицілься та кидай їх по черзі у мішень. Завдяки магнітам, вони міцно триматимуться на поверхні. Гра чудово розвиває кмітливість, влучність та концентрацію. Розміри дартса: 44 x 4 x 65 см. Для дітей від 4-х років.
Користь гри у дартс
Користь гри у дартс
Гра у дартс розвиває координацію рухів, окомір і точність. Вона досить рухлива, тому розвиватиме загальну моторику тіла. Дітлахи можуть влаштовувати змагання між собою, а азарт спонукатиме грати ще і ще, набираючи якомога більше балів. Гра не займає багато місця, тому її завжди можна взяти з собою будь-куди.
Дартс двохсторонній, кожна сторона цікава по своєму:


Про бренд
Janod – французький бренд іграшок, спеціалізується на виготовленні традиційних іграшок, здебільшого з деревини та картону. Компанія була заснована в 1970 р. і відтоді не зраджує трьом основним принципам власної філософії:
- Дизайн! Іграшки повинні мати довершений зовнішній вигляд і досконалу якість. Усі іграшки Janod виготовлені з безпечних, натуральних матеріалів. Розробники адаптують зовнішній вигляд і функціональність іграшки для дітей певної вікової категорії.
- Уява! У компанії Janod розглядають іграшку як спосіб проникнення у дивовижний світ фантазії. Іграшки Janod стимулюють уяву дітей і дозволяють діткам вигадувати різноманітні сюжети, цікаві історії.
- Навчання! Кожна іграшка має безліч розвивальних функцій, спрямованих на покращення різноманітних навичок у дітей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Страна производитель | Франция |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.94 кг |
| Вид | Дартс |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Высота | 450 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 80 мм |
| Для кого | для хлопчика |
| Жанр | Спортивні |
| Количество игроков | для 1-го |
| Комплектация | стріли-дротики /6 шт. |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Для всієї родини |
| Объем | 0.0029 м3 |
| Особенности | магнітні елементи |
| Размер | 44 x 4 x 65 см |
| Розвиток здібностей | моторика рук |
| Тип | Детские |
| Ширина | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴






