
Danfoss Змішувальний вузол FHM-C1, Grundfos UPM3
- Нет в наличии
- Код: 088U0094
25 596 ₴
Компактні змішувальні вузли Данфосс використовують для регулювання витрати і температури теплоносія, що подається в систему гідравлічного підлогового отопленія.Конструкція змішувального вузла дозволяє монтувати його як з лівого, так і з правого боку розподільного колектора. Підключення виходу та повернення води проводиться збоку в нижній частині змішувача вузла. Для регулювання температури теплоносія, що подається в систему опалення підлоги, у всіх змішувальних вузлах використаний автоматичний пропорційний регулятор FH-TC, який підтримує температуру теплоносія, що подається на заданому рівні. Вбудований в конструкцію зворотний клапан забезпечує єдино правильний напрямок потоку в змішувальному вузлі. У верхній частині змішувального вузла встановлено ручний повітро-випускник і термометр.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Danfoss |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.10 кг |
| Высота | 210 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 440 мм |
| Назначение | регулювання температури води |
| Насос | UPM3 |
| Объем | 0.0157 м3 |
| Особенности | Вбудований зворотний клапан |
| Тип | компактний змішувальний вузол |
| Ширина | 170 мм |
- Цена: 25 596 ₴

