Монтажна стрічка Devifast™ дозволить надійно, швидко і легко розкласти нагрівальний кабель на поверхні підлоги. Довжина 25 метрів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Devi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.40 кг |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 250 мм |
| Дополнительно | довжина /1 уп.=25 метров |
| Объем | 0.0019 м3 |
| Тип | сталева монтажна стрічка |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 596 ₴



