Пазл «Будівельна техніка» від Same Toy – це різноманіття спецтехніки у яскравих кольорах, з чотирма різними картинками. Деталі пазла виготовлені з безпечного нетоксичного матеріалу. Збирати картинки можна прямо на підлозі, розмір готового малюнка – 59х44 см. Під час гри з пазлами дитина відкриває для себе нові види спеціальної техніки та процеси будівництва. Набір «Будівельна техніка» стане чудовим подарунком для малечі. У наборі 4 картинки на 70, 60, 48 і 40 деталей. Для дітей віком від 4-х років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Same Toy |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Материал | Картон |
| Тематика | Транспорт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.71 кг |
| Вид | набір /4 шт. |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| К-ть фрагментів | 70 шт /60 шт./48 шт./40 шт. |
| Объем | 0.0146 м3 |
| Пол | Мальчик |
| Розмір пазла | 59x44 см |
| Тип | підлоговий пазл |
| Ширина | 550 мм |
Информация для заказа
- Цена: 624 ₴










