Клапан-обмежувач температури нагріву підлоги FHV-R забезпечує температурний контроль контурів обігріву підлоги з використанням обмежувача температури зворотної лінії FJVR. Клапан сконструйований так, щоб бути вбудованим в тверду поверхню або перегородку, роблячи тільки круглу передню кришку. Клапан підходить для компресійних фітингів і поставляється з вбудованим вентиляційним отвором.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Danfoss |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.95 кг |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр | 3/4" |
| Длина | 190 мм |
| Объем | 0.0032 м3 |
| Серия | прямий |
| Тип | обмежувач температури зворотного потоку /RTL FHV-R |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 239 ₴



