Лялька LORI Гіа зі своїм вихованцем - поповнить колекцію друзів LORI! Одяг та аксесуари ляльки доповнюють її стильний образ. У ляльки великі коричневі очі і розкішне русяве волосся, яке можна укладати в різні зачіски. Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, допоможе оволодіти новими навичками. Лялька виготовлена з вінілу та має м’яке наповнення. Висота іграшки 15 см, а розміри упаковки (В х Ш х Г) – 22 х 11 х 4см. Рекомендований вік: 3+.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lori |
| Материал | Винил |
| Тип | Кукла |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.15 кг |
| Возрастная группа | від 3-х років |
| Высота | 220 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 40 мм |
| Количество предметов | 9 шт |
| Комплектация | лялька |
| Объем | 0.0013 м3 |
| Особенности | з собачкою |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 22 х 15 х 4 см |
| Ширина | 150 мм |
| Элементы питания | відсутні |
Информация для заказа
- Цена: 690 ₴







