Дана модель сонцезахисних окулярів KOOLSUN серії WAVE чудово підійде на вік від 3 років.
Оправа й дужки цієї стильної моделі неоново-рожевого кольору виготовлені з безпечного термопластичного еластомеру DuPont, а сірі ударостійкі полікарбонатні лінзи із дзеркальним покриттям мають сертифікацію 1 оптичного класу й 3 категорію затемнення/прозорості лінз (відповідно до європейських (EN 1836-1997), американських (ANSI Z80.3-1996) й австралійських (AS 1067.1-1990) стандартів) – інтенсивний 100% захист від шкідливого UV-A, UV-B і UV-C сонячного випромінення. Всі сонцезахисні окуляри KOOLSUN доповнені мікрофібровим мішечком для зберігання. Матеріал лінз і є УФ-фільтром, тому навіть за наявності незначних подряпин, лінзи продовжуватимуть виконувати свою захисну функцію.
Оправа й дужки цієї стильної моделі неоново-рожевого кольору виготовлені з безпечного термопластичного еластомеру DuPont, а сірі ударостійкі полікарбонатні лінзи із дзеркальним покриттям мають сертифікацію 1 оптичного класу й 3 категорію затемнення/прозорості лінз (відповідно до європейських (EN 1836-1997), американських (ANSI Z80.3-1996) й австралійських (AS 1067.1-1990) стандартів) – інтенсивний 100% захист від шкідливого UV-A, UV-B і UV-C сонячного випромінення. Всі сонцезахисні окуляри KOOLSUN доповнені мікрофібровим мішечком для зберігання. Матеріал лінз і є УФ-фільтром, тому навіть за наявності незначних подряпин, лінзи продовжуватимуть виконувати свою захисну функцію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Koolsun |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.05 кг |
| Высота | 40 мм |
| Высота линзы | 37 мм |
| Длина | 130 мм |
| Колір окулярів | неоново-рожеві |
| Комплектация | мішечок із мікрофібри |
| Максимальна внутрішня ширина | 120 мм |
| Материал линз | Поликарбонат |
| Міжцентрова відстань | 120 мм |
| Объем | 0.0002 м3 |
| Особенности | зі 100% UV-A і UV-B захистом від шкідливого впливу сонячних променів |
| Рекомендований вік | 3-10 років |
| Серия | Wave |
| Сертифікація лінз | оптичний клас 1 |
| Цвет линз | дзеркальні |
| Ширина | 40 мм |
| Ширина линзы | 46 мм |
| Ширина моста в переніссі | 22 мм |
Информация для заказа
- Цена: 627 ₴









