Турбота про братів наших менших, що може бути кращим для будь-якого малюка! Розвинути ці якості допоможе «Набір аксесуарів для верхової їзди» для ляльок LORI. До набору входить все необхідне для догляду за конем, а саме: книга, два кошика з яблуками та морквами, медаль, кубок, призова стрічка, корм для коня, букет квітів, розпилювальна пляшка, годівничка для коня, сідло, покривало, шампунь, кондиціонер тощо. Всього до набору входить 16 предметів. Крім того, набір заохочує творчість і сюжетно-рольову гру дітей. Розмір: 22 х 4 х 16 см. Рекомендований вік: 3+.
Лялька — це, мабуть, найдавніша іграшка. Із нею дівчинка пізнає навколишній світ, розвиває фантазію, приміряє на себе різні соціальні ролі (мама, дружина, лікар, артистка, вчителька). Нерідко лялька стає ліпшою подругою, охоронницею дитячих таємниць, мрій і сподівань, втішає в складні моменти.
«Дерев’яний будиночок»
Код товару: LO37004Z
Сучасний дерев’яний будиночок у стилі лофт добре деталізовано. Він має зручне планування: кілька кімнат із різними аксесуарами, великі двері й вікна.

На вбудованій кухні з двома барними стільцями залюбки збиратимуться ляльки Lori і їхні друзі. Кухню оснащено LED-підсвічуванням, що працює. На даху є галявина, де можна проводити веселі вечірки. Оселю можна обставляти на свій смак, придбавши додаткові меблі й аксесуари.

Меблі для вітальні
LO37012Z
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lori |
| Материал | Текстиль |
| Тип | Аксессуары |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.19 кг |
| Вид | набір одягу |
| Высота | 220 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 160 мм |
| Дополнительно | лялька в комплект не входить |
| Количество предметов | 16 шт |
| Комплектация | книга |
| Объем | 0.0014 м3 |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Размер | 22 х 4 х 16 см (упаковка) |
| Рекомендований вік | 3+ |
| Ширина | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴





