Кейс для ляльок LORI DELUXE ніжно-рожевого кольору не лише красивий, а й дуже практичний. У ньому можна зберігати улюблену ляльку та аксесуари. Кейс компактних розмірів, тож його можна розмістити на будь-якій поличці, а завдяки зручній ручці його можна брати з собою на прогулянку або у подорож. Окрім того, особливість кейсу полягає у аксесуарах для ляльок LORI, які входять у комплект. У наборі 10 елементів, серед яких: прикраси з бісеру, пов’язки на голову та окуляри. Кейс виготовлений з якісної пластмаси і картону, а його розмір в упаковці – 18 х 19 х 8см. Підходить для ляльок LORI 15см. Рекомендований вік: 3+.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lori |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.31 кг |
| Вид | кейс |
| Высота | 180 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 80 мм |
| Дополнительно | з аксесуарами |
| Комплектация | 1 кейс |
| Объем | 0.0027 м3 |
| Размер | 18 х 19 х 8 см (упаковка) |
| Рекомендований вік | 3+ |
| Тип | кейс для ляльок |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴







