Рафаель – це унікальна лялька з неймовірної серії Our Generation, адже він – хлопчик. Цей милий, стильний та спортивний хлопець стане чудовим доповненням до колекції ляльок Our Generation. Він вихований та, як слідує справжньому джентльмену, має гарні манери. Рафаель активний та веселий, любить прогулянки та гарно проводити час з друзями. Лялька виготовлена з вінілу та має м’яке наповнення. Висота ляльки 46 см. Рекомендований вік : 3+.
Особливості ляльок Our Generation
Особливості ляльок Our Generation
Ляльки Our Generation виготовлені з якісного вінілу та мають м’яке наповнення. Однією з особливостей ляльок є реалістичні пропорції, наче справжньої дитини, адже бренд Our Generation відійшов від класичних ідеальних форм ляльок Barbie.
Ляльки мають реалістичну зовнішність, приємні на дотик. Одяг лялечок виготовлений у ніжних та спокійних кольорах. Деякі ляльки мають додаткові набори одягу та аксесуарів, завдяки чому можна зібрати колекцію та змінювати образи лялечок.
Гра з лялькою Our Generation вчить дитину відповідальності та турботи про інших, покращує комунікативні навички. Під час гри дитина також розвиває фантазію та творчі здібності, вигадуючи нові образи та історії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Our Generation |
| Материал | Винил |
| Тип | Кукла |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.11 кг |
| Возрастная группа | від 3-х років |
| Высота | 510 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 240 мм |
| Объем | 0.0147 м3 |
| Особенности | рухливі руки і ноги |
| Ширина | 120 мм |
| Элементы питания | відсутні |
Информация для заказа
- Цена: 729 ₴








