Ліжко – одне із найголовніших елементів у кімнаті, адже для здорового сну необхідні комфортні умови та м’яка постіль. Доповнюйте колекцію фігурок та меблів Li`l Woodzeez ігровим набором «Двоповерхове ліжко для дитячої кімнати» із серії Furniture Sets, створюючи цікаві інтер’єри будиночків своїх улюблених тваринок. Набір складається з 18 деталей, що виготовлені із якісної пластмаси, абсолютно безпечні для дітлахів, яскраві та з високою деталізацією. У комплекті: нічній стіл, книга, щітка та гребінь, двоповерхове ліжко з драбиною і гіркою, 2 матраци, 2 подушки, футбольний м’яч, іграшковий ведмедик, килим, динозавр, лампа, кулька та рукавичка. Розмір набору в упаковці: 10 х 3,75 х 8,25см. Рекомендований вік: 3+.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lil Woodzeez |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.35 кг |
| Вид | набір меблів |
| Высота | 210 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 100 мм |
| Количество | 18 шт |
| Комплектация | 1 коробка для іграшок |
| Объем | 0.0053 м3 |
| Особенности | аксесуари в комплекті |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Розміри | 10 x 3,75 x 8,25 см (упаковка) |
| Серия | Furniture Sets |
| Тип | Игровой набор |
| Упаковка | відкрита упаковка |
| Ширина | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 879 ₴





