Ігровий набір «Клас та ігровий майданчик» стане корисним доповненням до іграшок Li'l Woodzeez. У шкільному класі проходить навчання, а на перервах і після уроків можна весело провести час на ігровому майданчику. Кожна зона оснащена всім необхідним: в класі є дошка, парти, книги і рахунки, а в парку - гірка, гойдалка, м'яч і затишний куточок для пікніка. Для вчителя в лісовій школі передбачений діловий стиль одягу: капелюх і мантія. В процесі гри з цим набором діти займуть звірів відразу декількома видами активності, і тим самим поліпшать моторику і соціальні здібності. Усі елементи виготовлені із якісної пластмаси, абсолютно безпечні для дітлахів, яскраві та з високою деталізацією. Розмір набору в упаковці: 25 х 9 х 20 см. Рекомендований вік: 3+.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lil Woodzeez |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.35 кг |
| Вид | набір меблів |
| Высота | 210 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 250 мм |
| Количество | 20 шт |
| Комплектация | 1 гойдалка |
| Объем | 0.0053 м3 |
| Особенности | аксесуари в комплекті |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Розміри | 25 х 9 х 20 см (упаковка) |
| Серия | Furniture Sets |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 689 ₴





