Кожна сімейка хотіла б розмістити барбекю на задньому дворі і проводити час з сім'єю і друзями, розповідаючи цікаві історії і насолоджуватися смачною їжею! Тому ігровий набір “Тераса і камін” стане цікавим доповненням до іграшок Li'l Woodzeez. Всього до набору входить 22 предмети, такі як: стіл, парасолька, стільці, камін, хот-доги та десерти тощо. Усі елементи виготовлені із якісної пластмаси, абсолютно безпечні для дітлахів, яскраві та з високою деталізацією. Розмір набору в упаковці: 10.2 x 7.9 x 4.1 см. Рекомендований вік: 3+.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lil Woodzeez |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.35 кг |
| Вид | набір меблів |
| Высота | 210 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 250 мм |
| Количество | 22 шт |
| Комплектация | 1 стіл |
| Объем | 0.0053 м3 |
| Особенности | аксесуари в комплекті |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Розміри | 10.2 x 7.9 x 4.1 см (упаковка) |
| Серия | Furniture Sets |
| Тип | Игровой набор |
| Упаковка | відкрита упаковка |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 759 ₴





