Пазл "" Підводний світ "" - захоплюючий пазл для дітей. У морях і океанах образуюется безліч коралових рифів. Там можна зустріти різних морських мешканців. Склавши пазли можна побачити хто живе поруч з китом і дельфіном. Набір складається з 4 видів картинок з морськими мешканцями: на 40, 48, 60 і 70 елементів. Іграшка зроблена з високоякісних, безпечних матеріалів і сприяє розвитку координації рухів, дрібної моторики, логічного мислення і просторової уяви, підвищує увагу і пам'ять.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Same Toy |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Картон |
| Тип | Пазл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.70 кг |
| Вид | Набор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 370 мм |
| К-ть фрагментів | 218 шт / 4 вида картинок: на 40, 48, 60 и 70 элементов |
| Объем | 0.0142 м3 |
| Особенности | Безпечні нетоксичні матеріали |
| Пол | Девочка |
| Розмір упаковки | 56 х 7 х 38 см |
| Тематика | підводний світ |
| Ширина | 550 мм |
Информация для заказа
- Цена: 624 ₴








