Лялька Сіа - винахідник, вона одна з фантастичних ляльок Our Generation. У неї є лялька-близнюк з ім'ям Сабіна. Головна особливість - Книга з історією, завдяки якій можна відтворити історію, а чудові наряди і аксесуари роблять гру більш захоплюючою! Іграшка буде допомагати розвивати фантазію і сюжетно-рольову гру у дітей, естетичний смак, допоможе оволодіти новими навичками.
Особливості ляльок Our Generation
Особливості ляльок Our Generation
Ляльки Our Generation виготовлені з якісного вінілу та мають м’яке наповнення. Однією з особливостей ляльок є реалістичні пропорції, наче справжньої дитини, адже бренд Our Generation відійшов від класичних ідеальних форм ляльок Barbie.
Ляльки мають реалістичну зовнішність, приємні на дотик. Одяг лялечок виготовлений у ніжних та спокійних кольорах. Деякі ляльки мають додаткові набори одягу та аксесуарів, завдяки чому можна зібрати колекцію та змінювати образи лялечок.
Гра з лялькою Our Generation вчить дитину відповідальності та турботи про інших, покращує комунікативні навички. Під час гри дитина також розвиває фантазію та творчі здібності, вигадуючи нові образи та історії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Our Generation |
| Материал | Пластик |
| Тип | Кукла |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.76 кг |
| Возрастная группа | від 3-х років |
| Высота | 510 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 130 мм |
| Количество предметов | 25 шт |
| Комплектация | лялька |
| Объем | 0.0206 м3 |
| Особенности | з аксесуарами |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 51 х 31 х 13 см |
| Серия | DELUXE |
| Ширина | 310 мм |
| Элементы питания | відсутні |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴











