Балет – один із найкрасивіших танців усіх часів. Це елегантне та витончене мистецтво, якому навчаються довгі роки. Ігровий набір «Балетна студія» стане цікавим і корисним доповненням до ляльок LORI (15 см), особливо із серії балерин. Головною особливістю набору є світлові вогні і вишукане фортепіано, яке програє 4 різні мелодії. Світлові і звукові ефекти працюють завдяки 3-м ААА батарейкам (входять у комплект). Окрім самої студії та піаніно у набір входить: лава, 4 кліпси для ляльок і крейда. Усі деталі гарно деталізовані та виготовлені із якісної пластмаси. Комплектація: 8 предметів. Розмір упаковки: 59 х 31 х 30 см. Рекомендований вік: 3+.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lori |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.80 кг |
| Вид | Набор |
| Высота | 310 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 300 мм |
| Дополнительно | зі світловими ефектами |
| Количество предметов | 8 шт |
| Комплектация | балетна студія |
| Материал | Пластмасса |
| Объем | 0.0549 м3 |
| Питание | 3 x AAA |
| Размер | 59 х 31 х 30 см (упаковка) |
| Рекомендований вік | 3+ |
| Тип | будівля/кімната |
| Ширина | 590 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 059 ₴









