Статний, елегантний красень з розкішною чорною гривою та виразними очима – сірий Андалузький кінь із серії «Horses» від LORI. У нього сильні, м’язисті плечі і спина, та низько поставлений хвіст – ознака благородної породи. Кінь відмінно доповнить колекцію іграшок LORI, а ваша улюблена лялька буде залюбки доглядати за ним і активно проводити час на кінній прогулянці. У наборі є все необхідне: англійське сідло, вуздечка з поводами, відерце, щітка, рукавичка та 2 стремена. Іграшка виготовлена із якісної пластмаси. Під час гри з сірим Андалузьким конем малюк навчиться любити тварин та доглядати за ними, розвиватиме фантазію і уяву. Розміри іграшки в упаковці: 24 х 22 х 6см. Рекомендований вік: 3+
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lori |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.30 кг |
| Вид | фігурки тварин |
| Высота | 220 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 60 мм |
| Количество | 8 шт |
| Комплектация | 1 кінь |
| Объем | 0.0032 м3 |
| Особенности | аксесуари в комплекті |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Серия | Horses |
| Тип | ігрові фігурки |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 579 ₴







