Інноваційний науковий STEM-конструктор для створення 7 космічних модулів з живленням від сонячної батареї призначений неодмінно сподобається молодому конструктору. Набір для самостійного збирання. Деталі конструктора легко з'єднуються та не вимагають використання спеціальних інструментів або паяння. Ви можете зібрати 7 моделей: космічна станція, робот, всюдихід, машина, космонавт, космічний апарат та собака. Роботи рухаються дією прямих сонячних променів або батареями. Сонячна міні-панель може працювати як від сонячного проміння, так і від світла галогенової лампи. Сонячна та акумуляторна батарея входять до комплекту.
ОСОБЛИВОСТІ:
Гібридна система живлення.
Можна грати як на вулиці, так і вдома.
Конструктор використовує енергію сонячних променів.
Конструктор простий у складання і не вимагає паяння.
Розміри зібраних моделей:
Робот: 139×101×133 мм
Космічна станція: 114×215×76 мм
Машина: 63×63×50 мм
Всюдихід: 50×571×50 мм
Космонавт: 63×69×95 мм
Собака: 76×63×63 мм
Космічний апарат: 127×101×69 мм
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Конструктор у розібраному вигляді
Інструкція користувача - 1 шт.
Під час збирання цього конструктора вам можуть знадобитися такі ручні інструменти:
Довгогубці
Шматочки діагональні
Викрутка
2 батареї типу ААА (у комплект не входять)
ОСОБЛИВОСТІ:
Гібридна система живлення.
Можна грати як на вулиці, так і вдома.
Конструктор використовує енергію сонячних променів.
Конструктор простий у складання і не вимагає паяння.
Розміри зібраних моделей:
Робот: 139×101×133 мм
Космічна станція: 114×215×76 мм
Машина: 63×63×50 мм
Всюдихід: 50×571×50 мм
Космонавт: 63×69×95 мм
Собака: 76×63×63 мм
Космічний апарат: 127×101×69 мм
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Конструктор у розібраному вигляді
Інструкція користувача - 1 шт.
Під час збирання цього конструктора вам можуть знадобитися такі ручні інструменти:
Довгогубці
Шматочки діагональні
Викрутка
2 батареї типу ААА (у комплект не входять)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Same Toy |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.30 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 180 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 60 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Комплектация | інструкція |
| Объем | 0.0026 м3 |
| Особенности | працює від невеликої сонячної панелі за допомогою енергії сонця або від батарейок |
| Стать дитини | для хлопчиків |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴






