Поповнюй колекцію новими чудовими іграшками Li'l Woodzeez! Так, колекційний набір іграшок Li'l Woodzeez Bobblehead складається з 9 предметів: 6 фігурок, 2 жолуді (сюрпризи), 1 будиночок. Всі фігурки з якісного матеріалу та приємні на дотик. Особливість фігурок серії Bobblehead в тому, що вони кумедно хитають головою. Розмір набору в упаковці: 23.5 x 9 x 23 см. Для дітей від 3-х років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lil Woodzeez |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.50 кг |
| Вид | Набор |
| Высота | 230 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 90 мм |
| Количество | 9 шт |
| Комплектация | 2 жолуді |
| Объем | 0.0050 м3 |
| Особенности | аксесуари в комплекті |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Розміри | 23.5 x 9 x 23 см (упаковка) |
| Серия | Bobblehead |
| Тип | ігрові фігурки |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 739 ₴







