Ігровий набір Пляжний будиночок стане цікавим і корисним доповненням до іграшок Li'l Woodzeez. Басейн, гамаки, коктейлі і абсолютна розслабленість - ігровий набір «Пляжний будиночок» від Li'l Woodzeez. У комплекті набору є все необхідне для пляжного відпочинку і активних ігор. Малюк може придумувати власні сюжети і сценарії, фантазуючи один або разом з друзями. Всі елементи набору виготовлені з якісної пластмаси. Вони вражають своєю деталізацією, реалістичністю і барвистістю. Крім того, набір «Пляжний будиночок» стане цікавим доповненням до інших іграшок від Li`l Woodzeez. Рекомендований вік: 3+.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lil Woodzeez |
| Материал | Пластмасса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.49 кг |
| Вид | Набор |
| Высота | 140 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 210 мм |
| Объем | 0.0044 м3 |
| Особенности | фігурки в комплект не входять |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Тип | ігрові фігурки |
| Упаковка | відкрита упаковка |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 539 ₴







