Робот-конструктор Same Toy Сонцебот 6 в 1 на сонячній батареї - це прекрасна розвиваюча іграшка. З конструктора можна зібрати шість різних моделей. Всі ці моделі здатні пересуватися, так як працюють на сонячній енергії (від сонячних панелей). Для збірки не потрібно ніяких гвинтиків , викруток та інших додаткових інструментів. Все вже є в комплекті. Для зручності складання рекомендується використовувати маленькі кусачки.
Переваги конструктора:
Переваги конструктора:
- електромеханічний конструктор захопить Вашого малюка в технічній сфері;
- можливість створити до 6 різних моделей;
- рухомі моделі живляться від сонячної енергії;
- інструкція з картинками допоможе Вам весело збирати моделі;
- іграшка-конструктор не тільки для малюка, то так само і для дорослого.
Моделі збірки:
- автомобіль;
- щеня;
- катер на повітряній подушці;
- літак;
- млин;
- центрифуга.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Same Toy |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.18 кг |
| Вид | робот-конструктор |
| Высота | 210 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 50 мм |
| З'єднання деталей | блочне |
| Комплектация | інструкція |
| Объем | 0.0019 м3 |
| Особенности | дозволяє зібрати 6 моделей |
| Стать дитини | для хлопчиків |
| Тип | Электромеханический |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 659 ₴





