Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | D-link |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси середовища передавання | Автоматичне визначення MDI/MDIX на всіх портах |
| Вес | 1.60 кг |
| Вивчення MAC-адрес | автоматичне оновлення |
| Высота | 320 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Длина | 110 мм |
| Индикаторы | Power (на пристрій) |
| Количество портов | 16 |
| Комплект поставки | кріпильні кронштейни для установки в 19-дюймову стійку |
| Комутаційна матриця | 3.2 Гбіт/с |
| Матеріал корпуса | метал |
| Мережеві кабелі | 10BASE-T: UTP кат. 3/4/5/5e (100 м макс.) /EIA/TIA-586 100 Ом STP (100 м макс.) |
| Метод комутації | Store-and-forward |
| Объем | 0.0063 м3 |
| Порти | 16 x 10/100Base-TX |
| Розмір буфера | 256 КБ |
| Скорость передачи данных | Ethernet: 10 Мбіт/с (напівдуплекс) / 20 Мбіт/с (повний дуплекс) |
| Стандарти і протоколи | IEEE 802.3x Flow Control |
| Таблиця MAC-адрес | 8000 записів |
| Тип | Комутатор |
| Топологія | зірка |
| Функции | Автоматичне визначення MDI/MDIX на всіх портах |
| Швидкість передачі пакетів | 14880 пакет./сек на порт Ethernet |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 174 ₴





