Глибоко-глибоко в океані живуть різні-різні жителі. Зберіть головоломку: вона може бути Атлантидою, будиночком морського жителя або просто пазлом, обирати вам. Коли головоломка складена - через спеціальну лінзу можна побачити таємниці різних тваринок, яких не видно одразу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oribel |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | дерево |
| Вес | 0.52 кг |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Длина | 410 мм |
| Для кого | для дівчаток |
| Категорія розвитку | моторика пальців |
| Объем | 0.0022 м3 |
| Рекомендований вік | 3+ |
| Тип игрушки | настінна |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 684 ₴






