Магнітна книга «Транспорт» від французького виробника Janod – це захоплива, яку легко зберігати та транспортувати. Діти обожнюють створювати машини і вигадувати різноманітні історії. А з магнітною книгою «Транспорт» це стає дуже просто. Ззовні книга нагадує звичайну книжку, але ніхто не знає, що ховається під її обкладинкою! Кришка коробки є магнітною дошкою, яка буде служити основною робочою панеллю для гравців. Комплект для гри складається з 46 магнітів та 8 карток з підказками. Для дітей віком від 3-х років.
Про бренд
Про бренд
Janod – французький бренд іграшок, спеціалізується на виготовленні традиційних іграшок, здебільшого з деревини та картону. Компанія була заснована в 1970 р. і відтоді не зраджує трьом основним принципам власної філософії:
- Дизайн! Іграшки повинні мати довершений зовнішній вигляд і досконалу якість. Усі іграшки Janod виготовлені з безпечних, натуральних матеріалів. Розробники адаптують зовнішній вигляд і функціональність іграшки для дітей певної вікової категорії.
- Уява! У компанії Janod розглядають іграшку як спосіб проникнення у дивовижний світ фантазії. Іграшки Janod стимулюють уяву дітей і дозволяють діткам вигадувати різноманітні сюжети, цікаві історії.
- Навчання! Кожна іграшка має безліч розвивальних функцій, спрямованих на покращення різноманітних навичок у дітей.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Janod |
| Пользовательские характеристики | |
| Mатеріал | картон |
| Без елементів живлення | Да |
| Вес | 0.68 кг |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Для кого | для хлопчиків |
| Категорія розвитку | моторика пальців |
| Количество деталей | 68 шт (50 магнитов + 18 карточек) |
| Количество игроков | 1 |
| Объем | 0.0020 м3 |
| Рекомендований вік | 3+ |
| Розміри | 19 x 4 x 26 см |
| Тип игрушки | магнітна книга |
| Цвет | різнобарвний |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 849 ₴









