Сокира NEO - це універсальний інструмент, призначений для садово-городніх робіт і робіт у лісі. Обух сокири має тефлонове покриття для захисту від корозії. Сокирище виготовлене зі скловолокна, матеріалу надзвичайно міцного до температурних коливань, дії вологи та механічних пошкоджень, що підвищує надійність сокири. Ергономічна рукоятка вкрита протиковзним матеріалом і забезпечує безпеку та комфорт під час експлуатації. Сокира також оснащена пластиковою петлею для зберігання інструменту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага леза | 400 г |
| Вес | 0.76 кг |
| Вид сокири | універсальний |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Длина | 420 мм |
| Дополнительно | міцне з'єднання обуха з сокирищем |
| Общий вес | 650 г |
| Объем | 0.0020 м3 |
| Тип | Топор |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 055 ₴



