Для активних малюків і їхніх батьків ізраїльська компанія Galileo виготовляє дитячі велосипеди 4 в 1 із функціоналом компактного візочка, що користуються особливою популярністю у світі. Наразі така модель з’явилася в чорному кольорі, підтримуючи таким чином сучасні модні тенденції.
Основні відмінності Galileo від інших велосипедів – неймовірна компактність і широкий функціонал. І, звичайно, неперевершений футуристичний дизайн, що відразу привертає увагу. Під приємними на дотик пластиковими панелями приховано міцний металевий каркас, що забезпечує витривалість і надійність. Система складання і розкладання Galileo – запатентована й дарує абсолютний комфорт. Повне складання одним рухом руки, лише потягнувши за важіль.

Велосипеди Galileo відповідають стандарту EN71, що свідчить про високу якість використовуваних матеріалів.
Крім зручності та компактності, виробник приділив особливу увагу безпеці. Galileo оснащено безліччю елементів безпеки, які було розроблено
з турботою про малюків.
- Металеві затискачі для уникнення самовільного складання
- 5-точкові ремені безпеки
- Захисні дуги, щоб малюк не випав і не травмувався під час прогулянок
- Можливість блокування керма, щоб дитина не могла кермувати – потрібно лише переключити перемикач
- Два режими роботи педалей. У разі відмикання педалей дитина їх крутитиме, але це не впливатиме на швидкість руху
- Наявність гальм на задньому колесі
- Зручна ергономічна і анатомічна спинка з боковою підтримкою й двома рівнями нахилу
- Капюшон виготовлено із тканини, що надійно захищає від UV-випромінювання



Кататися, гуляти й мандрувати з цим трансформером можна, обравши з трьох кольорових рішень – червоного, синього, зеленого, до яких відтепер додано й чорне з чорним шасі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Galileo |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9.29 кг |
| Вид | Триколісний |
| Высота | 500 мм |
| Вік дитини від | 10 міс. |
| Вік дитини до | 3х років |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 720 мм |
| Материал | поліуретан /колеса |
| Материал рамы | Металл |
| Объем | 0.0828 м3 |
| Оснащение | 3 точкових ременя безпеки |
| Особенности | тент від сонця /з'ємний |
| Режим безпечного управління | є |
| Родительская ручка управления | Да |
| Ширина | 230 мм |
- Цена: 2 499 ₴











